poniedziałek, 14 marca 2011

u mnie wiosna

Czasem jest fajnie. Tak po prostu. Wsiadasz rano na rower, zaczynasz pedałować i... doznajesz oczyszczenia. A wszystko to za sprawą słońca i krótkich spodenek. Tak tak. te dwie rzeczy sprawiły, że poczułem się na szosie jak ryba w wodzie. Gdzieś tam po cięzkich zimowych miesiącach nagle słońce ładnie przygrzało. Opatulone dotąd nogi nagle poczuły przypływ świeżego powietrza. Pierwszy raz poczułem się tak zjednoczony z szosą na moim dość świeżym nabytku rowerowym. Udało mi się złamać magiczne 30 minut na rowerze w drodze do pracy. Poczułem sie wolny.... i szczęśliwy.

8 komentarzy:

 1. Cieszę się Twoim szczęściem.
  A ja właśnie jestem na etapie planowania tras wędrówek wiosennych po Kotlinie. Mam już bardzo fajny programik obsługujący GPS w trakcie pieszej wyprawy, z niezłą mapką. Teraz z utęsknieniem czekam dobrej pogody w łykend.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ludzie szczęśliwi są zdecydowanie przepiękni!
  Uwielbiam te pierwsze wiosenne dni, które trwają aktualnie. Mam wrażenie, że nawet Ci wiecznie naburmuszeni, zmęczeni ludzie w metrze są jakby przychylniejsi. Za wcześnie dziś wyszłam do szkoły i postanowiłam przejść się pieszo przez Most Gdański. Stanęłam w połowie, spojrzało na mnie słońce i czułam się jakoś tak.. Pięknie i radośnie. Miałam ochotę przytulić pierwszą napotkaną osobę :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Phazi - kiedyś tam Cię nawiedzę i pobiegamy po okolicy;)
  Patkowa - słońce czyni cuda. Po tylu dniach monotonnego krajobrazu nastaje szaleństwo w przyrodzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pogoda motywuje. Gorzej, że najmniej do pracy...

  ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten wpis to cały "Quis ut Deus", jakiego kiedyś polubiłem.

  Tak trzymać Cyklisto!

  PS

  A swoją drogą to fajną masz robotę, że możesz w niej paradować w krótkich spodenkach (chyba, że przed wejściem się przebrałeś). :-)

  pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie pracuję w branży porno więc z lycry wyskakuję i wskakuję w zwykłe bawełniane ciuchy;)
  a co do wpisu- rzadko takie chwile już się trafiają- życie nie pozwala na wiele szaleństwa

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam fajny blog, też biegam i lubię rowerowe wyprawy.
  Chciałbym zaprosić na stronę pierwszego polskiego filmu o św. Pawle. Pierwszy polski, największy, najlepszy - www.paulusfilm.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Absolutnie coś w tym jest:) Zwłaszcza jadąc leśnymi ścieżkami - zieleń, słońce, śpiew ptaków niewątpliwie wyzwalają uczucie szczęścia!

  OdpowiedzUsuń